Jak ożywić motocykl?

Choć bikersi kochają swoje maszyny to trzeba przyznać, że nawet stare, dobre skutery kymco potrafią się z czasem znudzić. Kiedy dopada rutyna można oczywiście wymienić maszynę na nową, ale bądźmy szczerzy: nie jest to satysfakcjonujące rozwiązanie. Co więc zrobić w takiej sytuacji?

salon suzuki Pewnym rozwiązaniem może być zastosowanie ciekawych motywów graficznych na lakierze pokrywającym naszą bestię. Może mało oryginalne, ale na pewno pozwoli się nieco wyróżnić. Innym sposobem na uatrakcyjnienie naszej bestii z pewnością są coraz modniejsze i liczniejsze customizacje. Przykładem mogą być naprawdę zjawiskowe, chyba już rozpoznawalne w świecie motory Stanisława Myczkowskiego. Jest to twórca Game Over Cycles, firmy zajmującej się tworzeniem naprawdę wyjątkowych motocykli. Jego autorskie konstrukcje to solidne technicznie maszyny z bardzo ciekawym wyglądem (przykładem niech będzie batbike Batmana widoczny na grafice ozdabiającej wpis). Motocykle te zostały docenione zarówno przez składających zamówienia Polaków, jak i przez fanów z zagranicy. Każdy motocykl jest traktowany indywidualnie, dzięki czemu nie ma tutaj podejścia manufakturowego, każda maszyna jest inna i wyjątkowa. Oczywiście za brak masowości i duszę trzeba zapłacić, jednakże taka pełna fachowości i pasji praca zasługuje na spore gratyfikacje pieniężne.

Oczywiście nie każdy musi od razu kusić się o tak wyjątkowe rozwiązania. Radość z jazdy można zwiększyć chociażby poprzez akcesoria motocyklowe. Warszawa to – dla przykładu – miejsce, gdzie znajdziemy takich sprzętów bardzo dużo.

Reklamy

One thought on “Jak ożywić motocykl?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s