Przygotuj motocykl na zimę. Autoryzowany salon Kawasaki- Moto Hangar- ogłasza promocje.

Mimo, że jesień oficjalnie jeszcze nie dobiegła końca, jednośladów na naszych ulicach wciąż ubywa. Miłośników dwóch kółek, w porównaniu z zeszłym rokiem, czeka nieco krótszy sezon, dlatego warto już teraz zadbać o prawidłową konserwację sprzętu. Serwisowanie motocykli po intensywnym sezonie bywa kosztowne, dlatego warto zwrócić uwagę na autoryzowane serwisy, zwłaszcza, jeśli są polecane przez oficjalnych dystrybutorów światowych marek.

Centrum motocyklowe Moto Hangar- autoryzowany salon Kawasaki

moto Hangar pojawił się na warszawskiej mapie motocyklowej w 2012 roku i od razu zrewolucjonizował rynek motoryzacyjny stolicy i okolic. Autoryzowany salon Kawasaki, Suzuki i Kymco posiada bogata ofertę pojazdów jednośladowych, quadów, zaplecze akcesoryjne wielu marek, a także części zamienne i usługi blacharsko- lakiernicze dla wszystkich klientów. Ponad bogatą ofertą najnowszych modeli pojazdów, dealer posiada rozbudowaną ofertę serwisową Poza bogatym zapleczem najnowszych modeli motocykli, salon posiada rozbudowaną ofertę serwisową.

Na co szczególnie warto zwrócić uwagę?

Promocje serwisowe w salonie Kawasaki i Suzuki

Wszyscy posiadacze pojazdów marki Kawasaki lub Suzuki ta informacja powinna szczególnie zainteresować. Serwisowanie motocykla przed zimą to o tyle ważna sprawa, jeśli zależy nam na sprawnym pojeździe w kolejnym sezonie wiosennym. Często, po bardzo intensywnej eksploatacji, jest to nie mały wydatek, który proporcjonalnie zawiera opłaty związane z dopasowaniem akcesoriów, jak i samą robocizną (a jak wiadomo, rzetelnych fachowców ze świecą szukać), warto skorzystać z renomowanego serwisu, zwłaszcza jeśli ten ogłasza jesienną akcje promocyjną.

W ramach usług serwisowania, klient poza kompleksowo przeprowadzoną diagnozą pojazdu otrzyma pakiet promocyjnych kuponów m.in. na talony paliwowe stacji Shell, rabaty na robociznę lub bony zniżkowe na odzież i inne akcesoria motoryzacyjne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s